Poznaj 3 taktyki użycia video produktowego, dzięki którym najszybciej rozwijające się marki generują sprzedaż

Dowiesz się, jak zwiększyć ruch i zdobyć uwagę odbiorców. Poznasz taktykę zwiększenia konwersji dzięki video w sklepie internetowym i na Amazon. Nauczysz się zasad tworzenia reklam video, które zamieniają odbiorców w klientów.

Poznaj prowadzącą ten webinar!

Cześć! Nazywam się Julia i jestem częścią zespołu Vidsdeal, który specjalizuje się w tworzeniu skutecznych reklam wideo.

certified partner of

Od ponad 5 lat ściśle współpracuje z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i dostosować strategie video tak, aby jak najlepiej oddać charakter marki i osiągnąć zamierzone cele marketingowe.

W Vidsdeal zrobiliśmy już ponad 700 filmów produktowych dla klientów z 35 różnych krajów. Wyciągnęłyśmy wiele wniosków i stworzyliśmy schematy, dzięki które nasze video produktowe to skuteczne narzędzia sprzedaży. Chciałabym, abyś mógł skorzystać z tej wiedzy. 

Wiem, że dobre video może naprawdę pomóc w zwiększeniu sprzedaży i wypromowaniu marki. Ale uwaga, zrobienie skutecznego filmu to nie bułka z masłem. Dlatego zorganizowałam ten webinar, żeby pokazać, jak tworzyć filmy, które naprawdę sprzedają. Mam nadzieję, że się tam zobaczymy!

🎉 POZNASZ STRATEGIE, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ 🎉

Co mówią o nas klienci?

© All rights reserved. Copying and duplication of content is prohibited.

Vidsdeal 2023 LLC